Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Evelyne

Është emri yt Evelyne? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Evelyn
Djem me tinguj të ngjashëm:Evelyn, Epelaima
Vajza me tinguj të ngjashëm:Evelin, Evelina, Evelien, Eveleen, Evalina, Evaline, Evaleen, Evalyn
Vlerësimi:
4.5/5
yje 48 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 43 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 44 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9335 Evelyne's në Facebook. Pozicioni #6227
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Swahilian emrat vajzë
Komente nga EvelynePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Evelyne? Voto për emrin tënd


Është emri yt Evelyne? Voto për emrin tënd