Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Evelien

Është emri yt Evelien? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Eva
Djem me tinguj të ngjashëm:Evelyn, Epelaima
Vajza me tinguj të ngjashëm:Evelin, Evelina, Evelyne, Evalina, Eveleen, Evaline, Evaleen, Evalyn
Vlerësimi:
4.5/5
yje 153 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 36 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 133 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 132 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1730 Evelien's në Facebook. Pozicioni #22880
Kategoritë:Emrat Holandez - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore holandez emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga EvelienPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Evelien? Voto për emrin tënd


Është emri yt Evelien? Voto për emrin tënd