Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eva

Është emri yt Eva? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Eve
Variante:Evchen, Eve, Eveleen, Evelien, Eveliene, Evelijn, Evelijne, Evelyn, Evi, Evie, Evy, Ewa
Djem me tinguj të ngjashëm:Ep, Ebe, Ev, Eb, Efe, Ebi, Epe, Ebu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Evi, Ebba, Eve, Eef, Ef, Efa, Evy, Effie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 1182 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 705 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 702 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 699 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1103 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1096 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Fábio, Daniel
Emrat e motrave:Amanda, Ina, Imelda, Blerina, Ana, Stelina
Facebook:

+/- 278200 Eva's në Facebook. Pozicioni #397
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Spanjisht - Top 100 çek emrat - Top 100 arab emrat - Emrat me 3 shkronja - Top 100 suedez emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 slloven emrat - Top 100 francez emrat - Top 100 holandez emrat
Komente nga EvaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eva? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eva? Voto për emrin tënd