Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Stelina

Është emri yt Stelina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Stelian, Stilleman, Stalina, Stillmann, Stillman, Stallone
Vajza me tinguj të ngjashëm:Stellina, Stalin, Shadlin, Stallin, Scotlyn, Siti Hilmah, Swetlana, Styliano
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Stela, Steli, Cela
Emrat e vëllezërve:Sindi
Emrat e motrave:Bruna, Eva, Xhoi, Suela Xixellonja
Facebook:

+/- 245 Stelina's në Facebook. Pozicioni #93819
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga StelinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Stelina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Stelina? Voto për emrin tënd