Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Selina

Është emri yt Selina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Frans
Variante:Seline, Zelina
Djem me tinguj të ngjashëm:Selman, Shalom, Selino, Salem, Solomon, Souleymane, Salaman, Salmon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Selma, Selena, Salma, Saloma, Salome, Selam, Seliene, Salimma
Vlerësimi:
4.5/5
yje 202 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 102 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 101 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 101 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 183 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 182 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 52690 Selina's në Facebook. Pozicioni #1585
Kategoritë:Emrat greke - Top 100 fund emrat - Popullore turk emrat vajzë - Popullore fund emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore korean emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Emrat e përbashkëta Austria 2009
Komente nga SelinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Selina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Selina? Voto për emrin tënd