Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Solomon

Është emri yt Solomon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Shalom
Variante:Selyf, Shelomoh, Shlomo, Σαλωμων, שְׁלֹמֹה
Djem me tinguj të ngjashëm:Selman, Shalom, Selino, Salem, Souleymane, Salaman, Salmon, Selim
Vajza me tinguj të ngjashëm:Selma, Selina, Selena, Salma, Saloma, Salome, Selam, Seliene
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 55620 Solomon's në Facebook. Pozicioni #1524
Kategoritë:Popullore suedez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1933
Komente nga SolomonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Solomon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Solomon? Voto për emrin tënd