Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Shalom

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Shalom.
Është emri yt Shalom? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Paqe
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Solomon
Djem me tinguj të ngjashëm:Selman, Selino, Salem, Solomon, Souleymane, Salaman, Salmon, Sulayman
Vajza me tinguj të ngjashëm:Selma, Selina, Selena, Salma, Saloma, Salome, Selam, Seliene
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7220 Shalom's në Facebook. Pozicioni #7627
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga ShalomPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Shalom? Voto për emrin tënd


Është emri yt Shalom? Voto për emrin tënd