Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Salma

Është emri yt Salma? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Selman, Shalom, Selino, Salem, Solomon, Souleymane, Salaman, Salmon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Selma, Selina, Selena, Saloma, Salome, Selam, Seliene, Salimma
Vlerësimi:
4.5/5
yje 118 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 84 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 81 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 81 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 112 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 109 vota
Pseudonime:Bukuroshe, Qameri, Zemer
Emrat e vëllezërve:Nuk Kam Vella
Emrat e motrave:Selma
Facebook:

+/- 69740 Salma's në Facebook. Pozicioni #1258
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat me 5 shkronja - Emrat popullore maroken - Popullore francez emrat vajzë - Emrat e zakonshme Katalonjës 2009 - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga Salma


Salma ( 12 vjeç) 2018-11-06
qfare do te thote
Salma ( 12 vjeç) 2018-11-06
qfare do te thothe emri salma

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Salma? Voto për emrin tënd


Është emri yt Salma? Voto për emrin tënd