Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Selman

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Selman.
Është emri yt Selman? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Paqe
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Shlomo
Djem me tinguj të ngjashëm:Shalom, Selino, Salem, Solomon, Souleymane, Salaman, Salmon, Selim
Vajza me tinguj të ngjashëm:Selma, Selina, Selena, Salma, Saloma, Salome, Selam, Seliene
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Moni
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1240 Selman's në Facebook. Pozicioni #29207
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - shpallë lehtë emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Lehtë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja - Më e lehtë për të shkruar emrat - Lehtë për të kujtuar emrat e djalë - Vështirë për të shkruar emrat e djalë
Komente nga Selman


Selman ( 20 vjeç) 2016-12-17
do te thote i sigurte dhe i lumtur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Selman? Voto për emrin tënd


Është emri yt Selman? Voto për emrin tënd