Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Selena

Është emri yt Selena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Selene
Variante:Celena, Celene
Djem me tinguj të ngjashëm:Selman, Shalom, Selino, Salem, Solomon, Souleymane, Salaman, Salmon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Selma, Selina, Salma, Saloma, Salome, Selam, Seliene, Salimma
Vlerësimi:
4.5/5
yje 160 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 97 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 97 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 96 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 146 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 142 vota
Pseudonime:Lenushe
Emrat e vëllezërve:Leons
Emrat e motrave:Enora
Facebook:

+/- 64020 Selena's në Facebook. Pozicioni #1360
Kategoritë:Emrat greke - Emrat me 6 shkronja - Top 100 polonisht emrat - Popullore Po emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore ukrainisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga SelenaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Selena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Selena? Voto për emrin tënd