Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Selene

Është emri yt Selene? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Selena
Djem me tinguj të ngjashëm:Selman, Shalom, Selino, Salem, Solomon, Souleymane, Salaman, Salmon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Selma, Selina, Selena, Salma, Saloma, Salome, Selam, Seliene
Vlerësimi:
4.5/5
yje 73 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 58 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 58 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 57 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 69 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 68 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13575 Selene's në Facebook. Pozicioni #4633
Kategoritë:Emrat greke - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga SelenePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Selene? Voto për emrin tënd


Është emri yt Selene? Voto për emrin tënd