Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bruna

Është emri yt Bruna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Bruno
Djem me tinguj të ngjashëm:Bron, Bruno, Barron, Baron, Brayan, Behram, Bryan, Byron
Vajza me tinguj të ngjashëm:Berna, Borana, Brianna, Briana, Berina, Bronwyn, Brihany, Brune
Vlerësimi:
4.5/5
yje 324 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 258 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 257 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 255 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 313 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 311 vota
Pseudonime:Jo, Ilda, Bru, Bruvi, Bruni, Uvi
Emrat e vëllezërve:Baki, Alvaro, Bruna, Adi, Briken, Albi, Armando, Hajredin
Emrat e motrave:Bruna, Vilfrida, Ida, Kristina
Facebook:

+/- 13725 Bruna's në Facebook. Pozicioni #4593
Kategoritë: - Emra italiane - Emrat me 5 shkronja - Top 100 Catalonian emrat - Top 100 portugalisht emrat - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Popullore Catalonian emrat vajzë - Emrat e zakonshme Katalonjës 2009
Komente nga Bruna


Bruna ( 22 vjeç) 2016-07-05
Thjeshte dua te di kuptimin
Bruna ( 22 vjeç) 2016-07-05
Thjeshte dua te di kuptimin
Bruna ( 22 vjeç) 2016-07-05
Thjeshte dua te di kuptimin
Bruna ( 22 vjeç) 2016-07-05
Thjeshte dua te di kuptimin
Bruna ( 20 vjeç) 2016-07-05
Eshte emer shum I bukur
Bruna ( 18 vjeç) 2017-01-15
Esht nje emer ce perdoret ne shum vende te botes dhe per kete jom shum e kenaqur dhe falenderoj prinderit e mi ce kam zgjedhur kete emer kaq,te bukur ce mua ne,pelqen shum❤❤❤ ❤❤❤

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bruna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bruna? Voto për emrin tënd