Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alvaro

Është emri yt Alvaro? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Aelfhere
Djem me tinguj të ngjashëm:Alber, Alper, Alfihar, Alver, Allvar, Alvar, Alberhy, Alfahri
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alvara, Alvera, Alvira, Alvaro,, Alfrie, Alvarie, Alviria, Alleffra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 179 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 69 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 68 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 69 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 119 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 119 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Era, Bruna
Facebook:

+/- 38455 Alvaro's në Facebook. Pozicioni #2009
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore Po emrat boy - Popullore fa emrat boy - Popullore arab emrat boy - Popullore grek emrat boy - Top 100 indonezian emrat - Popullore suedez emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore indonezian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1988
Komente nga AlvaroPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alvaro? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alvaro? Voto për emrin tënd