Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alper

Është emri yt Alper? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alber, Alvaro, Alfihar, Alver, Allvar, Alvar, Alberhy, Alfahri
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alvara, Alvera, Alvira, Alvaro,, Alfrie, Alvarie, Alviria, Alleffra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 34 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elda
Facebook:

+/- 7525 Alper's në Facebook. Pozicioni #7374
Kategoritë:Top 100 bulgarian emrat - Popullore turk emrat boy - Popullore bulgarian emrat boy
Komente nga AlperPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alper? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alper? Voto për emrin tënd