Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alber

Është emri yt Alber? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adelbert
Djem me tinguj të ngjashëm:Alvaro, Alper, Alfihar, Alver, Allvar, Alvar, Alberhy, Alfahri
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alvara, Alvera, Alvira, Alvaro,, Alfrie, Alvarie, Alviria, Alleffra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 38 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 38 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 38 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1775 Alber's në Facebook. Pozicioni #22456
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 arab emrat - Popullore arab emrat boy
Komente nga AlberPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alber? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alber? Voto për emrin tënd