Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adelbert

Është emri yt Adelbert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adalbrecht
Variante:Aalbert, Aalberta, Aalbertina, Aalbertje, Aalbertus, Aalbrecht, Aalbrechta, Aalbrechtje, Adalbert, Adalbertus, Adelberta, Adelbertus, Adelbrecht, Albart, Albartus, Alber, Alberdien, Alberdina, Alberdinus, Albert, Albertien, Albertinus, Albertje, Alberto, Albertsje, Albertus, Albrecht, Albrechta, Albrekt, Alibert, Elbert, Elberta, Elbertha, Elibert, Ellyberthe
Djem me tinguj të ngjashëm:Adalbert, Adelfried, Aethelberht, Aethelbert, Adalberto, Aethelfrith, Aethelbeorht
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adalbeorht, Adalberta, Adelberta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 920 Adelbert's në Facebook. Pozicioni #36359
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1932
Komente nga AdelbertPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adelbert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adelbert? Voto për emrin tënd