Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Albertje

Është emri yt Albertje? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adelbert
Djem me tinguj të ngjashëm:Aalbertus, Albertus, Alfredus, Alberthus, Albertico, Alberts, Albartus, Alfridus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aalbertje, Alveradis, Albertsje, Albert Hiskia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Albertje's në Facebook. Pozicioni #4268318
Kategoritë:
Komente nga AlbertjePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Albertje? Voto për emrin tënd


Është emri yt Albertje? Voto për emrin tënd