Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alfredus

Është emri yt Alfredus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alfred
Djem me tinguj të ngjashëm:Aalbertus, Albertus, Alberthus, Albertico, Alberts, Albartus, Alfridus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aalbertje, Alveradis, Albertsje, Albertje, Albert Hiskia
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Alfredus's në Facebook. Pozicioni #4260005
Kategoritë:
Komente nga AlfredusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alfredus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alfredus? Voto për emrin tënd