Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aalbertje

Është emri yt Aalbertje? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adelbert
Djem me tinguj të ngjashëm:Aalbertus, Albertus, Alfredus, Alberthus, Albertico, Alberts, Albartus, Alfridus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alveradis, Albertsje, Albertje, Albert Hiskia
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Aalbertje's në Facebook. Pozicioni #4345442
Kategoritë:emrat aa
Komente nga AalbertjePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aalbertje? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aalbertje? Voto për emrin tënd