Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Albertus

Është emri yt Albertus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adelbert
Djem me tinguj të ngjashëm:Aalbertus, Alfredus, Alberthus, Albertico, Alberts, Albartus, Alfridus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aalbertje, Alveradis, Albertsje, Albertje, Albert Hiskia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 42 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 37 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 37 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3220 Albertus's në Facebook. Pozicioni #14392
Kategoritë:Emra latin - Popullore indonezian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1883 - Popullore Afrikës së Jugut emrat boy
Komente nga AlbertusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Albertus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Albertus? Voto për emrin tënd