Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Albrecht

Është emri yt Albrecht? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adelbert
Djem me tinguj të ngjashëm:Aalbrecht, Albrekt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Aalbrechta, Albrechta
Vlerësimi:
4/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 875 Albrecht's në Facebook. Pozicioni #37690
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AlbrechtPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Albrecht? Voto për emrin tënd


Është emri yt Albrecht? Voto për emrin tënd