Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adalbert

Është emri yt Adalbert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adelbert
Djem me tinguj të ngjashëm:Adelbert, Adelfried, Aethelberht, Aethelbert, Adalberto, Aethelfrith, Aethelbeorht
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adalbeorht, Adalberta, Adelberta
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 365 Adalbert's në Facebook. Pozicioni #71155
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AdalbertPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adalbert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adalbert? Voto për emrin tënd