Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aethelberht

Është emri yt Aethelberht? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adalbert, Adelbert, Adelfried, Aethelbert, Adalberto, Aethelfrith, Aethelbeorht
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adalbeorht, Adalberta, Adelberta
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Aethelberht's në Facebook. Pozicioni #4306297
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AethelberhtPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aethelberht? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aethelberht? Voto për emrin tënd