Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elberta

Është emri yt Elberta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adelbert
Djem me tinguj të ngjashëm:Elfried, Elbert, Elfred, Eliberto, Eilbert, Eilfried, Elibert, Elvard
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elfrida, Elfrieda, Elberte, Eilberta, Elfride, Elbertha, Elfreda, Elfreida
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 225 Elberta's në Facebook. Pozicioni #100840
Kategoritë:
Komente nga ElbertaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elberta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elberta? Voto për emrin tënd