Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elfreda

Është emri yt Elfreda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elfried
Djem me tinguj të ngjashëm:Elfried, Elbert, Elfred, Eliberto, Eilbert, Eilfried, Elibert, Elvard
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elfrida, Elfrieda, Elberte, Eilberta, Elfride, Elbertha, Elfreida, Elfriede
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1095 Elfreda's në Facebook. Pozicioni #32018
Kategoritë:
Komente nga ElfredaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elfreda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elfreda? Voto për emrin tënd