Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elfrieda

Është emri yt Elfrieda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elfried, Elbert, Elfred, Eliberto, Eilbert, Eilfried, Elibert, Elvard
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elfrida, Elberte, Eilberta, Elfride, Elbertha, Elfreda, Elfreida, Elfriede
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 655 Elfrieda's në Facebook. Pozicioni #46551
Kategoritë:
Komente nga ElfriedaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elfrieda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elfrieda? Voto për emrin tënd