Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elbert

Është emri yt Elbert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adelbert
Djem me tinguj të ngjashëm:Elfried, Elfred, Eliberto, Eilbert, Eilfried, Elibert, Elvard, Elia Bart
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elfrida, Elfrieda, Elberte, Eilberta, Elfride, Elbertha, Elfreda, Elfreida
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9330 Elbert's në Facebook. Pozicioni #6230
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1903
Komente nga ElbertPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elbert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elbert? Voto për emrin tënd