Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elfrida

Është emri yt Elfrida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elfried, Elbert, Elfred, Eliberto, Eilbert, Eilfried, Elibert, Elvard
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elfrieda, Elberte, Eilberta, Elfride, Elbertha, Elfreda, Elfreida, Elfriede
Vlerësimi:
4.5/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 32 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 30 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Esli, Rusi, Tuci, Milingon
Facebook:

+/- 1260 Elfrida's në Facebook. Pozicioni #28909
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Swahilian emrat vajzë
Komente nga ElfridaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elfrida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elfrida? Voto për emrin tënd