Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Esli

Është emri yt Esli? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ezekiel, Ezel, Ezequiel, Eskil, Ezell, Esequiel, Eagele, Egil
Vajza me tinguj të ngjashëm:Esila, Esly, Eshal, Echelle, Ejlul, Ekala, Ezella, Eglah
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Esly, Po
Emrat e vëllezërve:Endi
Emrat e motrave:Suada, Dea, Elfrida
Facebook:

+/- 650 Esli's në Facebook. Pozicioni #46803
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Emrat me 4 shkronja - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Popullore shqiptar emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Vështirë për të shkruar emrat - Vështirë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga Esli


Esli ( 12 vjeç) 2017-04-21
jo
Esli ( 12 vjeç) 2018-10-27
te gjithe mendojne de emri esli eshte emer mashkulli por eshte emer asnjeans
Esli ( 102 vjeç) 2019-10-03
Me pelqen shum
Esli ( 5 vjeç) 2019-12-04
i love my name

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Esli? Voto për emrin tënd


Është emri yt Esli? Voto për emrin tënd