Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ezekiel

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ezekiel.
Është emri yt Ezekiel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është me ne
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ezechiël
Variante:Chatzkel, Haskel, Yechezkel
Djem me tinguj të ngjashëm:Esli, Ezel, Ezequiel, Eskil, Ezell, Esequiel, Eagele, Egil
Vajza me tinguj të ngjashëm:Esila, Esly, Eshal, Echelle, Ejlul, Ekala, Ezella, Eglah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 22165 Ezekiel's në Facebook. Pozicioni #3132
Kategoritë:Top 100 Swahilian emrat - Popullore Swahilian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1934
Komente nga EzekielPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ezekiel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ezekiel? Voto për emrin tënd