Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Haskel

Është emri yt Haskel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ezekiel
Djem me tinguj të ngjashëm:Hazael, Haziel, Hasiel, Hizzel, Haskell, Hekli, Huxley, Hessley
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hazel, Hazell, Haesel, Hegli, Hazelle, Hazal, Hisla, Hacile
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 240 Haskel's në Facebook. Pozicioni #96083
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga HaskelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Haskel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Haskel? Voto për emrin tënd