Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hasiel

Është emri yt Hasiel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:chasiel
Djem me tinguj të ngjashëm:Hazael, Haziel, Hizzel, Haskel, Haskell, Hekli, Huxley, Hessley
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hazel, Hazell, Haesel, Hegli, Hazelle, Hazal, Hisla, Hacile
Vlerësimi:
5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Hasiel's në Facebook. Pozicioni #518281
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga HasielPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hasiel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hasiel? Voto për emrin tënd