Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Huxley

Është emri yt Huxley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hazael, Haziel, Hasiel, Hizzel, Haskel, Hekli, Haskell, Hessley
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hazel, Hazell, Haesel, Hegli, Hazelle, Hazal, Hisla, Hacile
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 465 Huxley's në Facebook. Pozicioni #59542
Kategoritë:
Komente nga HuxleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Huxley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Huxley? Voto për emrin tënd