Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hazel

Është emri yt Hazel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hazael, Haziel, Hasiel, Hizzel, Haskel, Haskell, Hekli, Huxley
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hazell, Haesel, Hegli, Hazelle, Hazal, Hisla, Hacile, Hechelley
Vlerësimi:
5/5
yje 70 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 52 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 51 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 51 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 63 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 62 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 139230 Hazel's në Facebook. Pozicioni #710
Kategoritë:Emrat irlandez - Emrat me 5 shkronja - Popullore Po emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1903
Komente nga Hazel


Azel ( 3 vjeç) 2018-08-12
Deshiroj te di domethenjen e emrit?

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hazel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hazel? Voto për emrin tënd