Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ezella

Është emri yt Ezella? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Esli, Ezekiel, Ezel, Ezequiel, Eskil, Ezell, Esequiel, Eagele
Vajza me tinguj të ngjashëm:Esila, Esly, Eshal, Echelle, Ejlul, Ekala, Eglah, Euiycleia
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 85 Ezella's në Facebook. Pozicioni #205925
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga EzellaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ezella? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ezella? Voto për emrin tënd