Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Klea

Është emri yt Klea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kleo, Kale, Kol, Kalle, Kyle, Kleio, Kael, Kokil
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kaila, Kayla, Kelly, Kaela, Kalila, Kajal, Kellie, Keyla
Vlerësimi:
4.5/5
yje 87 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 75 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 75 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 74 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 75 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 73 vota
Pseudonime:Lea, Keka, Kleushe, Jo, Kleushi, Kle, Kea, Ela, Keushe, Keja, Keli, Kledush, Kukull, Keku, Klea, Kleci, Kela, Kleushja, Leja, Kesi Më shumë pseudonime
Emrat e vëllezërve:Skam, Jo, Kleo, Klei, Klevi, Emiliano, Ani, Klevis, Klajdi, Daniel, Isli, Joel, Jo Nuk Kam Vella, Alesio, Kejdi, Klaidi, Marsel, Albion, Marlind, Erris, Kelvi, Eneo, Albani, Mateo, Liam, Xhulio, Kejvin, Bushi, Bush, Baby Më shumë emra
Emrat e motrave:Skam, Jo, Pamela, Keida, Dea, Armela, Klea, Megi, Elda, Kejsi, Elsa, Klelia, Denisa, Marsela, Klevisa, Adela Por Nuk Jemi Binjake, Adela, Dela, Rinesa, Adelajde, Hajdi Ela, Geralda, Anja, Rexhina, Ina, Kanita, Deni, Ike, Rahime, Anna Më shumë emra
Facebook:

+/- 1560 Klea's në Facebook. Pozicioni #24694
Kategoritë:Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 4 shkronja - Top 100 shqiptar emrat - Emrat përfundon në A - Emrat me më shumë vota - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje - Emrat me vlerësim më të ulët - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga Klea


Klea ( 17 vjeç) 2017-01-06
JO
Klea ( 24 vjeç) 2017-01-27
ka shume njerez qe kan emrin tim dhe komenti im do ishte stop e vut kete emer se shqiperia ka vetem kleaa kshu mos ma kopjoni mo emrin juu lutemm klea po behet nje emer shume i vjeter sa edhe mua sme therrasin me klea po lea...
Klea ( 18 vjeç) 2017-10-26
Mos ma kopjoni me please
Klea ( 18 vjeç) 2017-10-26
Mos ma kopjoni me please
Klea 2017-11-03
eshte i bukur por se di nese ju pelqen juve dhe nese ju pelqen benilike dhe nje koment
Klea 2017-11-03
eshte i bukur por se di nese ju pelqen juve dhe nese ju pelqen benilike dhe nje koment
Klea 2017-11-08
Emri im eshte fantastik .
Klea ( 19 vjeç) 2017-12-09
Mua me pelqen emri klea.
Klea 2018-01-11
I bukur por e kan te gjithe kete emer
Klea ( 15 vjeç) 2018-02-06
po emri im eshte nje emer qe mua me pelqen shume dhe nuk do ta ndryshoi kurr
Klea ( 16 vjeç) 2018-05-12
Me pelqen shume
Klea ( 16 vjeç) 2018-05-17
Jo nuk kam komente per emrin tim
Klea ( 19 vjeç) 2018-08-06
jo
Klea ( 18 vjeç) 2018-08-09
Me pelqen
Klentjana ( 25 vjeç) 2018-11-24
Se di
Klea 7 Vjeqe 10 10 2010 2018-11-26
Emri im eshte i veqante edhe pse ka shume vajza qe e kan emrin klea por si une ska.
Klea ( 15 vjeç) 2018-12-02
Me pelqen shume emri im.
Klea ( 3 vjeç) 2019-01-10
Eshte fantastik shum emer i bukur i veqant , tingllon bukur
Klea ( 17 vjeç) 2019-01-21
Jooo
Klea ( 19 vjeç) 2019-01-24
Gjdo femer me emrin klea eshte e veqant
Klea ( 17 vjeç) 2019-01-26
Emri im eshte fantastik
Klea ( 15 vjeç) 2019-02-01
Une vertet e kam kete emer Klea and I like it shume goca e kane kte emer .kedo qe kam pyetur apo dhe ne Internet nuk ka domethenie ky emer .Le te kete sa me shume emra Klea
Klea ( 18 vjeç) 2019-06-04
mua si person me pelqen shume emri im
Klea ( 18 vjeç) 2019-06-16
Esht shum femiror
Eldisa ( 20 vjeç) 2019-07-13
Kuptimi i emrit tim??
Klea Jam Krenare Per Emrin Tim ( 16 vjeç) 2019-08-08
Jam krenare per emrin tim
Klea ( 21 vjeç) 2019-12-03
Super emer
Klea ( 13 vjeç) 2019-12-11
emri im esht i bukur

good ]
Klea ( 11 vjeç) 2020-02-16
Eshte shum i bukur dhe i vecante
Klea Eshte Nje Emer Mjaft I Bukur Dhe Emri Me I Bukur Qe Kam Degjuar ( 14 vjeç) 2020-02-19
Emri klea eshte emri me i bukur dhe me i vecant se cdo emer tjeter
Klea ( 11 vjeç) 2020-02-26
Eshte nje emer shum I bukur nuk di Ta nderroj kurr kete emer
Klea ( 13 vjeç) 2020-04-01
Emri im eshte i bukur
Klea ( 25 vjeç) 2020-04-05
Klea eshte emer i perdorur qe para luftes se 2 boterore ne shqiperi, ka origjinen nga greqishtja e lashte dmth pushtet dhe lavdi, gjithashtu dre nga fisi Ilir Dokleasit, me vendndodhje ne Malin e zi te sotem
Klea ( 13 vjeç) 2020-04-12
Emri ime eshte shume i vecant sepse kane qene dy kengetare dhe njera prej tyre ka pas emri klea
Klea ( 27 vjeç) 2020-04-30
dafina
Klea ( 16 vjeç) 2020-05-09
joooo
Klea ( 16 vjeç) 2020-05-31
Me pelqen shume emri im dhe jam krenare per kete emer qe me kane vendos prinderit e mi.
Klea ( 16 vjeç) 2020-05-31
Me pelqen shume emri im dhe jam krenare per kete emer qe me kane vendos prinderit e mi.
Klea ( 18 vjeç) 2020-06-03
Esht shum i bukur dhe i kendeshem
Klea ( 18 vjeç) 2020-06-03
Esht shum i bukur dhe i kendeshem
Klea ( 16 vjeç) 2020-06-22
Mua me pelqen shum emri qe kam
Klea ( 21 vjeç) 2020-08-06
Jo
Klea ( 11 vjeç) 2020-08-26
Dua kuptimin e tij
Ajselda ( 16 vjeç) 2020-08-30
Me pelqen shum emri im eshte shume i vecante
Klea 2020-08-31
Me pelqen shume emri im
Klea 2020-09-09
Shpresoj që të ma plq emrin ai që unë dua☺
Klea ( 11 vjeç) 2020-10-19
Ju lutem mos ma kopjoni me emin
Please
Klea ( 11 vjeç) 2020-10-19
Ju lutem mos ma kopjoni me emin
Please
Klea ( 15 vjeç) 2020-12-08
Kuptim I emrit tim
Klea ( 16 vjeç) 2021-02-13
Vetem qe esht pak i shkurter
Klea ( 14 vjeç) 2021-02-24
Emri im eshte i perkryer!Jam e lumtur qe quhem Klea!Eshte e vertete qe shume vajza e kane kete emer por,kjo nuk do te thote qe ne mund t'i ndalojme ato te kene emrin Klea.Sepse edhe une e kam kete emer e shume vajza te tjera por nuk e kemi shpikur ne emrin dhe ne nuk mund t'i ndalojme te tjeret qe ta kene!
Klea ( 14 vjeç) 2021-02-28
Emri Klasa mua me pëlqen shumë dhe nuk do ta ndërrojë kurre
Kleanda 2021-03-01
Me pelqen shume emri im ! Edhe pse akoma nuk di prejardhjen e tij
Klea ( 14 vjeç) 2021-03-02
Une mendoj se cdo njeri e Gezon emrin e tij sido qe te jete (emri):i vjeter ,modern ,shume i njohur ose shume i perdorur.Lexova nje mesazh ne fillim nga nje vajze qe thoshte “stop ma kopjuat emrin,sepse Po bohet shume i vjeter”Ti moj vajze qe e ke emrin Klea edhe une quhem Klea.Njerezit duhet te te marrin ty leje per ta vendosur kete emer!Per mendimin Tim Jo !Une them qe vajzat ne Shqiperi le ta lene te gjitha emrin Klea ta marre vesh gjithe Shqiperia se sa i vecante eshte ky emer!Mua emrin ma ka vendosur xhaxhi im dhe Jam shume krenare qe e kam emrin Klea!Jam shume dakord me ate vajzen qe thoshte se emrin nuk e kemi shpikur ne emrin dhe smund t’i ndalojme te tjeret qe ta kene!♥️♥️♥️♥️P er vajzat qe jane dakord me mua dhe
Klea ( 14 vjeç) 2021-03-02
Une mendoj se cdo njeri e Gezon emrin e tij sido qe te jete (emri):i vjeter ,modern ,shume i njohur ose shume i perdorur.Lexova nje mesazh ne fillim nga nje vajze qe thoshte “stop ma kopjuat emrin,sepse Po bohet shume i vjeter”Ti moj vajze qe e ke emrin Klea edhe une quhem Klea.Njerezit duhet te te marrin ty leje per ta vendosur kete emer!Per mendimin Tim Jo !Une them qe vajzat ne Shqiperi le ta lene te gjitha emrin Klea ta marre vesh gjithe Shqiperia se sa i vecante eshte ky emer!Mua emrin ma ka vendosur xhaxhi im dhe Jam shume krenare qe e kam emrin Klea!Jam shume dakord me ate vajzen qe thoshte se emrin nuk e kemi shpikur ne emrin dhe smund t’i ndalojme te tjeret qe ta kene!♥️♥️♥️♥️P er vajzat qe jane dakord me mua dhe
Klea ( 20 vjeç) 2021-03-03
Origjinen e ka nga greqia dhe perkthehet "qaj" mos e perdorni me se na lodhet duke kthyer koken
Klea ( 11 vjeç) 2021-03-07
Nje vajze aty na tha mos ma kopjoni emrin o vajze emrin na e kan vu prind e jam krenare per kyt emer ik maj mbushu anej
Klea ( 11 vjeç) 2021-03-07
Nje vajze aty na tha mos ma kopjoni emrin o vajze emrin na e kan vu prind e jam krenare per kyt emer ik maj mbushu anej
Klea ( 14 vjeç) 2021-03-14
Mua me pelaen shume emri im dhe jam krenare qe e kam
Klea ( 13 vjeç) 2021-05-23
emri im esht shum i bukur
Klea ( 14 vjeç) 2021-07-20
Emri im eshte nje emer qe gjendet gati ne shume vajza te Shqiperise.Disa thuajne qe ky emer ska domethenie por ne fakt e kane shume gabim.Ky emer ka domethenie lumturine.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Klea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Klea? Voto për emrin tënd