Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amela

Është emri yt Amela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Amalia
Djem me tinguj të ngjashëm:Anel, Anil, Anıl, Anieli, Aniol, Amell, Aniel, Amul
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amelia, Aniela, Anila, Amel, Analía, Ameli, Amal, Amali
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Ami, Mel, Milka, Caramel, Jo, Pulari, Mela
Emrat e vëllezërve:Nis, Albin, Renialdo
Emrat e motrave:Anxhela, Jon, Azemine, Anela, Ina, Leonita, Eniada, Samanta, Almira
Facebook:

+/- 4945 Amela's në Facebook. Pozicioni #10293
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Vështirë për të shkruar emrat
Komente nga Amela


Amela 2016-11-10
Sh tërheqëse
Amela 2016-11-10
Sh tërheqëse
Amela ( 14 vjeç) 2019-06-16
Emri me i bukur ne bote
Amela ( 13 vjeç) 2019-12-02
Jo me pelqen shume.
Amela ( 13 vjeç) 2019-12-23
Esht shum i bukur e i vecant

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amela? Voto për emrin tënd