Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Amali

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Amali.
Është emri yt Amali? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:shpresoj
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Anel, Anil, Anıl, Anieli, Aniol, Amell, Aniel, Amul
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amelia, Aniela, Anila, Amel, Analía, Ameli, Amal, Amalia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 13 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3215 Amali's në Facebook. Pozicioni #14409
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat filluar me A - Emrat me 5 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga AmaliPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amali? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amali? Voto për emrin tënd