Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Amal

Është emri yt Amal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Anel, Anil, Anıl, Anieli, Aniol, Amell, Aniel, Amul
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amelia, Aniela, Anila, Amel, Analía, Ameli, Amali, Amalia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 67 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 42 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 41 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 64 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 64 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 61665 Amal's në Facebook. Pozicioni #1408
Kategoritë:Emrat Hindu - Emrat popullore maroken
Komente nga AmalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Amal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Amal? Voto për emrin tënd