Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Anieli

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Anieli.
Është emri yt Anieli? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Burrëri
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Anel, Anil, Anıl, Aniol, Amell, Aniel, Amul, Amelio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amelia, Aniela, Anila, Amel, Analía, Ameli, Amal, Amali
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 16 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Ilenia
Facebook:

+/- 10 Anieli's në Facebook. Pozicioni #1322855
Kategoritë:Emrat greke - Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - emrat Boy filluar me A - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga AnieliPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anieli? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anieli? Voto për emrin tënd