Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anila

Është emri yt Anila? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anil
Djem me tinguj të ngjashëm:Anel, Anil, Anıl, Anieli, Aniol, Amell, Aniel, Amul
Vajza me tinguj të ngjashëm:Amelia, Aniela, Amel, Analía, Ameli, Amal, Amali, Amalia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 42 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 40 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 40 vota
Pseudonime:Jo, Jo Nuk Kam
Emrat e vëllezërve:Elson, Ilir, Xhevahir, Zamir, Arben, Anes
Emrat e motrave:Erza, Fatime, Valmira, Rolanda, Anita, Almira, Alida, Suzana, Altina, Eriona
Facebook:

+/- 11605 Anila's në Facebook. Pozicioni #5242
Kategoritë:Emrat Hindu - Emrat filluar me A - Emrat me 5 shkronja - Top 100 italian emrat - Popullore grek emrat vajzë - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore italian emrat vajzë - Popullore Kannada emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Anila


Anila ( 16 vjeç) 2017-10-05
jo
Anila ( 30 vjeç) 2017-10-05
srghtjl

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anila? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anila? Voto për emrin tënd