Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Xhevahir

Është emri yt Xhevahir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Xhevair, Xavier, Xabier, Xever, Xaviar, Xzavier, Xavior, Xavierio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Xavièrra, Xeveria, Xevera, Xaviera, Xafira, Xavieria, Xavierre, Xavera
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Iri
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Anila
Facebook:

+/- 195 Xhevahir's në Facebook. Pozicioni #110472
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Emrat e bebeve djem me 8 shkronja
Komente nga XhevahirPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Xhevahir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Xhevahir? Voto për emrin tënd