Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Xavier

Është emri yt Xavier? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Xaverius
Variante:Xavia
Djem me tinguj të ngjashëm:Xhevahir, Xhevair, Xabier, Xever, Xaviar, Xzavier, Xavior, Xavierio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Xavièrra, Xeveria, Xevera, Xaviera, Xafira, Xavieria, Xavierre, Xavera
Vlerësimi:
4.5/5
yje 73 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 51 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 48 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 50 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 69 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 69 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 103400 Xavier's në Facebook. Pozicioni #920
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Top 100 Catalonian emrat - Popullore sllovak emrat boy - Popullore francez emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1995
Komente nga XavierPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Xavier? Voto për emrin tënd


Është emri yt Xavier? Voto për emrin tënd