Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Xaviar

Është emri yt Xaviar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Xhevahir, Xhevair, Xavier, Xabier, Xever, Xzavier, Xavior, Xavierio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Xavièrra, Xeveria, Xevera, Xaviera, Xafira, Xavieria, Xavierre, Xavera
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 355 Xaviar's në Facebook. Pozicioni #71940
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga XaviarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Xaviar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Xaviar? Voto për emrin tënd