Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pranvera

Është emri yt Pranvera? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Prembhari
Vajza me tinguj të ngjashëm:Primavera, Pranpreeya
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Helga, Elvira, Ardita, Erisa, Anita, Erza
Facebook:

+/- 995 Pranvera's në Facebook. Pozicioni #34222
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga Pranvera


Pranvera ( 13 vjeç) 2016-07-12
Ju pelqen emrii im un mendoj se po ? sepse eshte stina e pranveress

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pranvera? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pranvera? Voto për emrin tënd