Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Genta

Është emri yt Genta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gent, Genti, Giacinto, Gund, Gennadiy, Gandhi, Gumwant, Gunde
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ginata, Gianetta, Giacinta, Ganit, Genette, Ginette, Gwynette, Gamada
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 11 vota
Pseudonime:Genta, Ana, Jo Nuk Kam, Gigi, Jo, Gentushe
Emrat e vëllezërve:Jo, Gersian, Granit, Gentonis, Besian, Amarildo, Argjend, Jo Nuk Kam, Benjamin, Gentrit, Isak
Emrat e motrave:Jo, Gresa, Greta, Xheneta, Sara, Llinda, Era, Jo Nuk Kam, Verona, Vlera, Elida, Altina, Silvana, Valentina, Gentiana, Elmedina, Anita, Aurela, Tuana
Facebook:

+/- 3065 Genta's në Facebook. Pozicioni #14976
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Genta


Genta ( 15 vjeç) 2017-10-23
Qfar kuptimi ka emri Genta
Genta ( 22 vjeç) 2017-10-24
Dua ta di kuptimin eemrit tim Genta
Genta 2020-01-09
Dua ta di kuptimin e emrit tim
Genta ( 17 vjeç) 2020-01-11
Kam deshir ta di se qka nenkupton emri im Genta sepse anjeher nuk e kam ditur se qka dmth emri im.
Genta ( 17 vjeç) 2020-05-06
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Genta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Genta? Voto për emrin tënd