Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ginette

Është emri yt Ginette? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gent, Genti, Giacinto, Gund, Gennadiy, Gumwant, Gandhi, Gunde
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ginata, Gianetta, Giacinta, Genta, Ganit, Genette, Gwynette, Gamada
Vlerësimi:
4.5/5
yje 60 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 54 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 53 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10765 Ginette's në Facebook. Pozicioni #5589
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga GinettePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ginette? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ginette? Voto për emrin tënd