Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gent

Është emri yt Gent? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Genti, Giacinto, Gund, Gennadiy, Gumwant, Gunde, Gandhi, Ganymede
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ginata, Gianetta, Giacinta, Genta, Ganit, Genette, Ginette, Gwynette
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Eris
Emrat e motrave:Gresa, Olta
Facebook:

+/- 2600 Gent's në Facebook. Pozicioni #16919
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga GentPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gent? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gent? Voto për emrin tënd