Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Genti

Është emri yt Genti? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gent, Giacinto, Gund, Gennadiy, Gumwant, Gunde, Gandhi, Ganymede
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ginata, Gianetta, Giacinta, Genta, Ganit, Genette, Ginette, Gwynette
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Besian
Emrat e motrave:Gerta, Liza, Gresa, Arita, Gentiana, Elisa, Elda, Elona, Ilda
Facebook:

+/- 2745 Genti's në Facebook. Pozicioni #16274
Kategoritë:Emrat shqiptarë
Komente nga GentiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Genti? Voto për emrin tënd


Është emri yt Genti? Voto për emrin tënd