Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Gerta

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Gerta.
Është emri yt Gerta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Shtizë
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gerard, Gert, Gerardo, Gerhard, Grady, Gerd, Gordy, Gradey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Grid, Gretta, Gerti, Gerdie, Gerdy, Gryt, Griet, Gerda
Vlerësimi:
5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 21 vota
Pseudonime:Po, Geta, Etta, Gert, Jo, Geglushe, Gertrude, Ge, Gerita, Geglie, Gege, Geri, Gea
Emrat e vëllezërve:Jo, Kam, Albion, Genti, Franci, Serxho, Granit, Xheni, Po Jon, Glejdi, Jo Genti
Emrat e motrave:Jo, Po, Ejona, Dejsi, Grenta, Genita, Gledisa, Gresa, Elvira, Behije, Erza, Griselda, Po Elona, Rea
Facebook:

+/- 1495 Gerta's në Facebook. Pozicioni #25504
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat përfundon në A - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Popullore grek emrat vajzë - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Gerta


Gerta ( 15 vjeç) 2016-01-16
Gerta ( 21 vjeç) 2017-01-10
Emer shume i bukur
Gerta ( 17 vjeç) 2017-06-17
Me plc shuum
Gerta ( 13 vjeç) 2018-01-27
Mendoj qe esht nje emer shume i veqante
Gerta ( 13 vjeç) 2018-08-31
Qfar kuptimi ka
Gerta ( 10 vjeç) 2018-12-26
jo
Gerta 2019-05-03
Emri eshte shume e bukur dhe jam e lumtur qe ka nje kuptim kaq te bukur (shtize)
Gerta ( 21 vjeç) 2019-08-08
Dua te di kuptimin e emrin tim

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gerta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gerta? Voto për emrin tënd